Вакуум | Новації | поставка

Наша компанія в серпні 2019 року провела поставку вакуумного відкачного посту TPS Flexy на Державне підприємство «ДержавторансНДІпроект». Обладнання TPS Flexy – це повноцінна система для створення глибокого вакууму до 1х10-9мбар, виробництва компанії Agilent Technologies. Відкачні пости укомплектовані всіма необхідними компонентами для зручної та надійної роботи: вакуумними насосами різної продуктивності, вакуумметрами та контролерами, які зібрані в одному корпусі і можуть мати, зазвичай, єдину систему керування.

Співробітники нашої компанії провели підбір конфігурації відкачного поста під поставлену замовником задачу і комплектували його:

  • турбомолекулярним насосом Agilent TwisTorr 84 FS – насос оновленої конструкції, який забезпечує швидкість відкачування до 67л/с, з коефіцієнтом стиснення до 1×1011 та має тривалий термін експлуатації;
  • форвакуумним насосом – сухим спіральним IDP-3, надійне обладнання яке використовуються для створення низького та середнього сухого вакууму без наявних масляних парів. Такий насос має швидкість відкачки до 50л/хв і в парі з турбомолекулярним насосом створює надійну глибоковакуумну систему;
  • для контролю вакууму в робочій камері відкачний пост комплектується широкодіапазонним активним вакуумним датчиком FRG-720, який дозволяє легко контролювати показники тиску в діапазоні від 5х10-10 мбар до атмосфери.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: