Контролери для датчиків вакууму

КОНТРОЛЕРИ ДЛЯ ДАТЧИКІВ ВАКУУМУ

Контролери для вакуумних датчиків – це прилади, які забезпечують живлення та калібрування вакуумних датчиків та виведення інформації про рівень вакууму в робочій системі на загальний або індивідуальний дисплей. Контролери вакуумних датчиків можуть бути вбудовані в приладову панель обладнання, яка вже використовується, або ж застосовуватися як окремий настільний прилад.

Контролери вакуумних датчиків бувають наступних типів:

Індикатори активних датчиків. Найпростіші контролери, які дозволяють здійснювати підключення лише одного вакуумного датчика активного типу. Такі пристрої забеспечують тільки живлення та індикацію, а калібрування і підтримання режиму роботи забезпечує вбудований контролер активного датчика. Можуть також організовувати подачу сигналу про рівень вакууму іншим пристроям.

Вакуум | Контролер | vacuum | novations
Вакуум | Контролер | vacuum | novations
Вакуум | Контролер | vacuum | novations
Вакуум | Контролер | vacuum | novations
previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Одноканальні контролери – це прилади, які здійснюють підключення лише одного вакуумного датчика, зазвичай, це термопарний датчик, який застосовується для вимірювання форвакуумного тиску. Забезпечують калібрування і підтримку робочого стану детектора, а також моніторинг форвакуумних ліній; камер для відкачування і перехідних процесів. Як і попередній тип індикаторів, дані контролери можуть подавати інформацію про рівень вакууму іншому обладнанню у вакуумній системі.

Багатоканальні контролери. Найскладніший тип контролерів. Вони дозволяють здійснювати підключення та керування одночасно великою кількістю вакуумметрів з різними режимами роботи: термопарного, магнетронного, з холодним катодом чи іонізаційного, а також усіх активних вакуумних датчиків. Багатоканальні контролери можуть узгоджувати будь-які детектори вакууму в одному модулі, забезпечуючи одночасне відображає інформації з усіх датчиків на одному екрані. Також контролери даного типу легко здійснюють розширення або перебудову конфігурації в робочих умовах, дозволяють програмувати власні мітки датчиків. Багатоканальні контролери також мають багатий функціонал виводу даних і передачі сигналів іншим пристроям.

Контролер XGS600 використовується для контролю, керування та подання живлення вакуумметрів, що вимірюють тиск в діапазоні від низького до високого вакууму, а також для активних датчиків. XGS600 мають шість карт підключення вакуумметрів, що дозволяє одночасно працювати з 12 датчиками в потрібній комбінації. Наявна можливості разом відтворювати на екрані показники  для 8 датчиків, що забезпечує максимальну гнучкість системи контролю вакууму відповідно до вимог споживача. Всі настройки енергонезалежні, тому не варто турбуватися про перепрограмування контролера після відключення живлення. Простий інтерфейс, інтуїтивно зрозумілі функції екрану, інтелектуальний дизайн, зручна функціональність забезпечую швидку роботу приладу.

Технічна специфікація

МодельXGS600
Інтерфейс дисплеяРК-монохромний матричний екран, 240 х 128, біла підсвітка із світлодіодів; 5 кнопочка клавіатура
Можливості контролера по відтворенняДо 8 каналів вимірювання тиску, які можуть одночасно відображати інформацію про мітки користувача до 5-ти символів для кожної; до 3 каналів великим шрифтом, які можливо читати з 5 метрів; відображати оновлення кожні 200 мс
Максимальні можливості відтворенняДо 4 вакуумметрів BA з гарячим катодом, в тому числі металеві, скляні та безкорпусні UHV, з використанням карт HFIG; до 5 детекторів IMG з використанням IMG карт; до 12 низьковакуумних вакуумметрів, використовуючи карти подвійної конвекції; до 12 активних датчиків з використанням карт подвійного аналогового введення
Діапазон вимірювань1 x 10-11Torr - атмосфери визначається вибранною картою і типом вакуумметра
УставкаВісім варіантів уставок з можливістю програмування затримки вкл / викл, ручним перемиканням
Швидкість спрацьовуваннямакс. 20 мс
Цифровой вихідRS232 и RS485 (програмовані), Profibus DP (опціонально)
Аналоговий вихід1v/dec логарифмічний масштаб, 0 - 10В, на кожній карті з частотою обновления 200 мс
Карта керування входом / виходомКарта HFIG: дистанційний датчик включення / вимикання, можливо вибирати фільтри, DeGAS ON / OFF, стан входу, виходу.
IMG карта: вхідний сигнал для дистанційного датчика вхід / вихід, стан виходу. Подвійна конвекційна карта: віддалені входи CAL, стан виходу
Подвійна карта аналогового введення: віддалені входи CAL, статус вихідного сигналу
Інші можливостіавтоматичне включення для установки іонних датчиків, коли застосовується хоча б одна конвекційна карта Чутливість, газова корекція, струм емісії (тільки датчики BA) для іонних датчиків. E-BEAM дегазація з автоматичним відключенням для датчиків BA Вибір калібрування по повітрю або аргону для низьковакуумних датчиків. Текстові повідомлення про помилки. Всі дані зберігаються в незалежній пам'яті FLASH, яка не потребують живлення
Потужність / ТемператураВхідна потужність, 100-240В змінного струму, 2А, 50/60 Гц, вхід IEC; 5-40ºC
Нормативні дозволиЄвропейські сертифікати CE і відповідають сертифікатам безпеки RoHS, BV сертифіковані для США і Канади

Однокальні контролери призначені для роботи з активними вакуумметрами вміють автоматично визначати підключення датчиків. Дані котролера для відображення на екрані мають можливість вибирати одиниці відтворення (мбар, Торр, паскаль) і настроюється контроль заданого значення.

AGC-100 працює з активними вакуумметрами FRG 7xx, PVG-5xx, PCG-75x і CDG-500.

AGD-100 – працює з активними вакуумметрами FRG-700/702, PVG-5xx і PCG-75x.

Технічна специфікація

МодельAGC-100/AGD-100
Вимірювальні каналиОдин
Межа вимірювання2 x 10-10 - 1500мбар (1,5 x 10-10 - 1125Торр)
Одиниці виміруМбар, Торр, Паскаль (на вибір)
Чистота дискретизації, АЦП10/сек, 16біт
Характеристики реле30В змінного струму / 1А; 60В постійного струму / 0,5А
Конектор - D-Sub, 9-контактний, папа
ДисплейLED
Аналоговий вихід0-10,3В, сенсор аналогового вихідного сигналу
Конектор - D-Sub, 9-контактний, папа
Живлення90-250В, 50/60Гц
Потужність<30 Вт
Рабочая температура5-50°C
Цифровой інтерфейс (тільки AGC-100)RS-232C; D-Sub, 9-контактний, мама

Контролери форвакуумних датчиків від компанії Agilent Technologies це одноканальні прилади для управління вакуумметрами з робочим діапазон 1×10-3 Торр – 760 Торр. Контролери RGC-100 / RGC-150 комплектуються трубкою термопари, джерелом живлення і кабелями для підключення вакуумметрів. Контролери даного типу попередньо відкалібровані в заводських умовах. RGC-150 дозволяє здійснювати віддалений моніторинг через веб-браузер завдяки з’єднання Ethernet.

Технічна специфікація

МодельRGC-100/RGC-150
Діапазон вимирів1,3 х 10-3 – 1000 мбар
Точність±10%1,3 х 10-3 - 1,3 мбар
±15%1,3 - 13,3 мбар
±50%13,3 – 213 мбар
±25%213 – 1000 мбар
Вакуумне з’єднання⅛ дюймовий NPT-M
Довжина кабеля, метр3
СенсорAgilent 531 термопарний датчик
ДисплейЧервоний світлодіодний шестицифровий дисплей, висотою 0,38-дюймів
Живлення100-240 VAC, 50/60Гц
Характеристики реле7A, 250В
ІнтерфейсRS-232

Портативний контролер HGC-536 забезпечує тривалу автономну роботу термопарних вакуумметрів. Контролер HGC-536 оснащений кабелем довжиною 2 метри, має опцію Bluetooth, яка дозволяють переглядати показники тиску на смартфоні за допомогою програмного забезпечення. HGC-536 відтворює показники вакуумметра в цифрових значеннях або ж в зрозумілих для користувачу графіках. Також може показувати залишковий тиск в лінії Schlenk після відкачування. До відкачування HGC-536 може надати базові значення, які згодом можуть бути використані для компіляції даних. Наявна функцій збору даних і база різних одиниць вимірювання дозволяють проводити повноцінні дослідження з допомогою даного контролера.

Технічна специфікація

МодельHGC-536
Діапазон вимирів1 мТорр – 800 Торр
Точність±10%100-2000 мТорр
±20%1-99 мТорр
±25%2-6 Торр
непрервний і монотонний6-800 Торр
Вакуумное підключенняKF25
Довжина кабеля, метр3
СенсорAgilent 536 термопарний вакуумметр
ЕкранГрафічний
ЖивленняЧотири батарейки АА чи Micro-B USB
Одиниці вимірівТорр, мікрон, мбар, бар, кПа, дюйми ртутного стобчика, мм рт.ст., мТорр, дюйми стовпа води, PSIA, Па
Габарити6.2” × 3.7” × 1.3”

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: